Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Velikonoce bez akné

Velikonoce bez stresu, bez akné a zbytečných kil navíc

Velikonoce_jak se zbavit akne

Velikonoce už dávno nejsou jenom oprašování starých tradic. Podobně jako Vánoce se i Velikonoce staly příležitostí, kdy se se spolu lidé setkávají, pořádají různé párty a jiné společenské akce (a při těch chceme přece vypadat perfektně). Z toho bohužel vyplývá jedna věc – shon a zařizování kolem Velikonoc mohou být stresující, což se také nepříznivě odrazí na naší pleti.

Ani se stravováním to kolem Velikonoc nebývá ideální. Kdo by odolal mazancům (které si labužníci ještě vylepší máslem), velikonočním beránkům a hromadám perníčků (kalorická parta v podobě zajíčků a kuřátek)? Po Velikonočním pondělí se pak musí spořádat tucty vykoledovaných vajíček a věřte, že nevinně vyhlížející velikonoční vajíčka to mohou vaší pleti v podobě vajíčkových pomazánek a jiných dobrot pěkně nandat.

Takže – jak z toho ven? Jak si Velikonoce užít a nehrozit se následující týden boláků na čele a nedopnutých džínů?

Žádný stres – stres je ten nejhorší spouštěč akné. Nebudete mít perfektně nazdobenou a nabarvenou hromadu vajíček? Nevadí, fixy, samolepky a trocha improvizace zaberou jen chvilku a vaši kreativitu jistě každý ocení 🙂 Nestíháte upéct beránka nebo perníčky? Buď si můžete pečené sladkosti koupit, nebo zvolit ještě zdravější alternativu – úplně se bez nich obejít. Svět se nezboří, koledníci si dají perníčky o dům dál a vy alespoň nebudete v mezičasech příchodů koledníků muset odolávat pokušení nad sladkostmi.

No právě – sladkosti a jiná pokušení! To, že jsou Velikonoce, ještě neznamená, že si musíme všichni organizovaně kazit pleť špatným stravováním. Dát si u každého domu ke koledování panáka? Možná to zní jako levná párty, jisté ale je, že vaše pleť se vám za smršť alkoholu nehezky odmění. Navíc je odpoledne po koledě lepší strávit pohybem a pobytem na sluníčku a čerstvém vzduchu, než doma na gauči s bolehlavem z panáků 🙂

Sladkostí, jak už jsme zmiňovali výše, jen s mírou (ale vysvětlujme to babičkám, že?). A co s vykoledovanými vajíčky? Smíchat je s majonézou a jinými lahůdkami do vajíčkové pomazánky a k té si dát tři rohlíky je spolehlivá cesta k akné. Proč letos neservírovat vykoledovaná vajíčka pouze jako doplněk k zeleninovému salátu?

Zkusme ty tradice brát trochu s rozumem, naše pleť, nálada i postava nám za to poděkují 🙂

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]