Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Vánoční čas se zdravou pletí bez akné!

Svátky pohody, lásky a štědrosti, se pomalu, ale jistě blíží! Po první adventní neděli nás čekají ještě necelé tři týdny na nákupy dárků, vyřizování svých záležitostí a problémů, protože pak by opravdu měly nastat už jen příjemně strávené chvíle s rodinou a přáteli. Taky už ve vzduchu cítíš kouzlo vánoc, fascinují tě vánoční světýlka, stromky a výzdoby v obchodních domech?

Pokud ano, je to jenom dobře! Nesmíš zapomenout, že vánoční čas je opravdu jen jednou do roka a měl/a bys sis ho co nejvíce užít a odpočinout si! Využij tedy poslední týdny před vánocemi, uč se a připravuj, vyřeš si problémy do Vánoc, ať pak budeš moct ponechat své myšlenky jenom Vánoční pohodě!

Pokud se rád/a věnuješ kuchyni a vyžíváš se v pečení, či jsi kreativní a stále něco vyrábíš, máme pro tebe dva recepty, co upéct a vyrobit na Vánoce, aby byly dokonalé, a ty jsi tak příjemně překvapil/a své blízké!

 

Jak vyrobit adventní věnec:

Co je potřeba:

Slaměný korpus (lze jej zakoupit v libovolném květinářství), chvojí (velmi dekorativní je chvojí ze   stříbrné jedle), pevný provázek, lepidlo nebo tavící pistole (ta je pro zdobení vhodnější), nůžky, nejlépe ostré, materiál na dozdobení (stuhy, sušené ovoce, malé dekorace), ostré hroty pro uchycení svíček (lze zakoupit v libovolném květinářství)

Výroba:

Chvojí přiložte ke slaměnému korpusu a vrstvěte jej na sebe vždy ve stejném směru. Chvojí přichyťte provázkem. Provázek by měl mít tmavší barvu, nejlépe zelenou, aby nebyl příliš výrazný.

Dozdobení vánočního věnce

Jakmile navážete chvojí na celý korpus a získáte bohatou vazbu, můžete přistoupit ke zdobení. Pokud chcete adventní věnec, musíte do chvojí umístit čtyři hroty se svíčkami.

  • Pokud vyrábíte věnec na zavěšení na dveře, uvažte na jeho horní část stuhu, za kterou jej pověsíte. Teprve potom jej dozdobte.

 

Pro milovníky vánočního pečení máme radu jak upéct linecké cukroví:

Suroviny: 

210 g hladké mouky, 70 g moučkového cukru, 140 g másla, 2 žloutky, citronová kůra, vanilka

Příprava: Smícháte cukr a mouku, poté přidáte máslo a žloutky. Ochutíte citrónovou kůrou a vanilkou. Vše důkladně smícháte a propracujete. Těsto pak dáte do fólie a necháte na několik hodin odpočinout. Poté těsto vyválíte a pomocí formiček vykrájíte. Polovina hvězdiček by měla mít uprostřed důlek. Pečete na 180 stupňů cca 7 minut. Povychladnutí pak hvězdy slepíte pomocí marmelády.

Ale takové dokonalé Vánoce by samozřejmě nebyly bez zdravé a krásné pleti! Chceš být na vánoční svátky sebejistý/á a konečně si užít pohodu a zábavu bez akné? Tak to jsi na správné adrese!

Rada číslo jedna! Užívej si cukroví, sladkostí a bramborových salátů, ale jak zní staré přísloví, všeho s mírou! Nezdravé potraviny s nedostačujícími živinami, jsou totiž jednou z hlavních příčin tvorby akné! Zkus si o Vánočních prázdninách zajít s kámošema třeba na zimní brusle a využij jakékoliv příležitosti ke zdravému  pohybu, který akné ovlivňuje jen k lepšímu!

Udělej si čas na sebe a na svou pleť, prozkoumej druhy masek a vyzkoušej, která ti nejlíp sedne!

Podívej se na naše stránky a vyber si z řady produktů, které ti pomůžou konečně vyřešit tvůj problém s akné! Alespoň jeden z přípravků ti určitě sedne.

Tak držíme palce s nákupy vánočních dárků, vyrábění věnců, pečení, ale především k dosažení krásné zdravé pleti!

 

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]