Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Svatý Valentýn bez akné?

Svatý Valentýn jen s dokonalou pletí bez akné!

Svatý Valentýn

Svatý Valentýn se navzdory celé řadě svých odpůrců ujal i u nás a každý rok vypuká únorová záplava čokoládových srdíček, plyšových medvídků a rudých růží. Někoho Valentýn nechává chladným, jiní se na svátek lásky těší a jsou i tací, kteří tento svátek vyloženě odsuzují. Ne každý zkrátka patří mezi příznivce svátku zamilovaných, ale určitě každý se počítá mezi příznivce krásné a čisté pleti.

Ať už žijete život ve dvou nebo na svou vysněnou polovičku teprve čekáte, chcete vypadat dobře. A to nejen pro ostatní, ale v první řadě pro sebe.

Zdravá pleť dělá se sebevědomím divy. Pohled na rozzářený a svěží obličej se může také proměnit v lásku na první pohled.
Pokud zápolíte s akné a na svátek zamilovaných chcete na schůzce či romantické večeři vypadat dokonale, popřípadě na nějaké párty okouzlit svůj nový objev, je dobré se na takový večer důkladněji připravit. A to klidně i pár dní předem! Je důležité se vyvarovat mastných a tučných jídel a nenechat se zlákat ani čokoládovou tsunami, která se na nás s blížícím se Valentýnem řítí ze všech obchodů.

Důležité také je pleť čistit, a to nejlépe vhodnou pleťovou vodou. Spolehlivě na akné zabírají přípravky s obsahem kyseliny salicylové. Pokud se přece jen stane, že se na den svatého Valentýna probudíte s nějakým otravným pupínkem na nose nebo na čele, nemusíte propadat panice (panikaření se vůbec snažte vyhnout, stres je to poslední, co by pleti prospívalo). Existují i výrobky s velice intenzivními účinky, které vám s podobným problémem dokážou pomoct i do večera. Ať už tedy máte na Valentýna jakékoli plány, mějte na paměti, jak velké kouzlo v sobě skrývá dokonalá pleť.

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]