Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Solárko a akné

Pomůže nebo poškodí?

Solárium jaksezbavitakne.cz

Začíná jaro a řada z nás (nejen holky, ale kluci) podniká první návštěvy solárka. Proč? No přece abychom pleť pěkně naladili na blížící se opalování. Solárko má svoje pro a proti, hodně lidí by tam nikdy nešlo, jiní zas na solárko nedají dopustit. Tak jako u všeho platí: všeho s mírou! Když se to nepřehání, tak několikaminutové prohřátí tělu i pleti prospěje.

Většinu lidí, které trápí akné, by ani nenapadlo vystavovat svou pleť záření v soláriu. Kůže dostává zabrat i tak, proč ještě riskovat další zhoršení? Překvapivě hodně lidí se shoduje, že opatrné opalování na sluníčku a mimo letní měsíce občasné návštěvy solárka jejich pleti prospěly. Je samozřejmě nutné mít na paměti varování odpůrců umělého opalování. Solárium pleť vysušuje a proto musíme obličej pravidelně mazat hydratačními krémy a gely. Taky je dobré pořídit si vhodnou kosmetiku určenou pro opalování v soláriu.

A i když nám opalování pomůže, nesmíme zapomenout na základní pravidlo v boji proti akné! Pleť se musí pravidelně čistit, zbavovat odumřelých buněk a hydratovat. Ideálními pomocníky jsou přípravky s obsahem kyseliny salicylové. Také dobré dopřát pleti dostatek čerstvého vzduchu a tělu pohyb, aby veškerá regenerace, včetně regenerace pleti, probíhala tak, jak má. A pro jistotu ještě zopakujeme: Solárko může pomoci, akné neuškodí, ale s umělým opalováním je zkrátka potřeba zacházet opatrně!

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]