Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

První paprsky aneb jarní péče o pleť

Zatočte po zimě s akné!

Letošní zima byla krátká a my se tak můžeme už teď vyhřívat na sluníčku a chytat první pihy. Jenže o co byla tahle zima kratší, o to byla taky mrazivější! A to naší pleti neudělalo dobře ani náhodou. Většina z nás má teď nejspíš pleť křehkou, vysušenou a náchylnou k nejrůznějším potížím, včetně akné.

Jak nejlíp připravit pleť na první jarní paprsky? Zvenčí i zevnitř! Určitě bychom měli dodržovat pravidelné čištění pleti, nejlépe pomocí kvalitní pleťové vody. Po náročné zimě je na naší pleti taky vrstva odumřelých kožních buněk. To je problém, který je potřeba nutně řešit, protože právě staré a zrohovatělé částečky kůže způsobují akné. Hravě s nimi zatočíme, když použijeme peeling – obličej po něm bude hned jasnější a zářivější.

Aby ale pleť po peelingu nezůstala jen tak napospas ostrému jarnímu slunci, musíme ji zase vrátit sílu, kterou přes zimu ztratila. Každému prospěje pleťová maska a to klidně i domácí výroby. Pokožku musíme taky dostatečně hydratovat, aby znovu získala svou pružnost. K hydrataci je možné použít různé hydratační krémy nebo gely. Pleť, která je náchylná k akné, bude lépe snášet gely. A při důkladné hydrataci nesmíme hlavně zapomínat poctivě dodržovat pitný režim!

Pleti na začátku jara pomůžeme i změnou jídelníčku. Samozřejmostí by mělo být vyvarovat se alkoholu a cigaret, jenže tyhle hříšky si ne každý dovede odpustit. To už se snáz zvyká na svačiny bez uzenin nebo vyloučení smažených jídel ze svého jídelníčku. Pleti samozřejmě nejvíce prospěje, když si místo ranního půllitru kafe uděláme bylinkový čaj, k snídani si místo čokoládového croissantu dáme jablko a bílý jogurt, k obědu místo gyrosu salát. Jsou to jednoduchá pravidla a známe je všichni, teď jde je o to, zkusit je dodržet 🙂

Krásný začátek jara a svěží pleť přeje tým Jaksezbavitakne.cz 🙂

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]