Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

První máj, krásné pleti čas

Prvni maj_jak se zbavit akneNa českou tradiční oslavu lásky je potřeba se řádně připravit. S dokonalou a zářivou pletí máte prvomájový polibek pod třešněmi zaručen!

Polibek pod rozkvetlou třešní na prvního máje by měl dívkám a ženám zajistit krásu na celý rok. Ten, kdo nedá na pověry a bere raději zodpovědnost za svou pleť do vlastních rukou, jistě ocení rady a tipy, které najde na v jednotlivých rubrikách našeho webu:) Obsahem našeho blogu je řada  ověřených triků, příběhů z vlastní zkušenosti a také tipů jak na kosmetické přípravky, tak také na domácí léčbu a například pleťové masky vlastní výroby.

Tady je malá ochutnávka z řady rad a doporučení, jak postupovat při boji s akné, které vám zaručí, že při polibku pod třešněmi si nebudete muset dělat starosti nad nedokonalostmi pleti:

1) Jarní paprsky bývají zrádné

Jaro už není jen ve vzduchu, ale všude kolem nás. Krásné počasí láká k pobytu na sluníčku. Ale pozor! Sluneční paprsky mají na naši pleť sice příznivé účinky, ale jen v rozumné míře. Nikdy nezapomínejte použít krém s ochranným faktorem proti UV záření.

2) Peeling

Pleť se regeneruje po celý rok, ale na jaře je to opravdu znát. Sluníčko a lehké opálení tento proces urychlí – je proto třeba věnovat zvýšenou pozornost odstranění odumřelých buněk. S kvalitním peelingem pleť bez podráždění vyhladíte a vyčistíte do hloubky.

3) Bláznivé jarní počasí dává pleti zabrat

Z neustálých změn a výkyvů počasí jsme unavení nejen my, ale především naše pleť. Aby nevypadala zvadle a unaveně, dopřejme pleti dostatek hydratace. Té dosáhneme nejen používáním kvalitního hydratačního krému, ale také dodržováním pitného režimu. Ovoce a zelenina přijdou také vhod 🙂

Ale máj je lásky čas, tak proč v tomto omamně čarovném období nepodlehnout na chvilku kouzlu pověr? Polibek pod třešněmi si tedy nenechte ujít, každý krok za krásou se totiž počítá 🙂

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]