Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Proti akné

Jde proti akné zvítězit bez boje?

Nejlepší způsob, jak řešit problémy s akné, je prevence. Když předejdeme vzniku akné, pomyslně nad ním zvítězíme v podstatě bez boje. K tomu, abychom vzniku akné předešli, nám mohou posloužit různé přípravky, ale také zdravý životní styl a životospráva.

akne a jídloStačí málo

Zdravý životní styl bývá životu teenagerů na hony vzdálený. Vždyť kdy jindy než v dospívání sic tolik chceme užívat různé párty, zakoušet první popíjení a cigarety a cpát se všemožnými lahůdkami, které nám dříve rodiče upírali? Jenže všechno má svá pro a proti.

Tohle všechno sice může být ohromná sranda. Jenže problémy se zničenou pletí a akné můžou nakonec vést až tak daleko, že kvůli mindrákům nakonec ani nikam mezi lidi nebudeme chtít vyrazit. A to už taková sranda není.

Přitom stačí opravdu málo. Otřepané „všeho s mírou“ tu platí dvojnásob. Zkrátka stačí se trochu zamyslet nad tím, co svému tělu dáváme. Po těžkém dni ve škole nespráskáme celou tabulku čokolády, ale jen pár kostiček. Fanta a Sprite lákají jako skvělé osvěžení, vodou ale našemu tělu a hlavně pleti prospějeme mnohem víc.

Nejhorší strašáci: alkohol, sladkosti, uzeniny

akné a alkoholCestou z brigády si koupíme pořádně kořeněný kebab, na návštěvě u babičky slupneme pár buchet a večer při posezení u ohně s kamarády tomu dáme korunu v podobě řádně připáleného špekáčku. Tímhle náporem zdánlivě nevinných chuťovek trpí celé naše tělo a pleť především. Pleť je jako zrcadlo, ve kterém se všechny tyhle neduhy odrážejí.

Alkohol je další strašák pro vznik akné, vysušuje totiž pleť a tím ji oslabuje. Ta se pak stává náchylnou ke vzniku akné. Opravdu bychom se v music klubu nedokázali pobavit bez pěkné řádky panáků? Když už se stane, že opravdu propaříme celou noc a nad množstvím alkoholu se moc nezamyslíme, je důležité pleti dodat dostatek vody, kterou potřebuje. To znamená, že je nutné dodržovat pitný režim.

Správná péče

Další neoddělitelnou součástí prevence akné je správná péče o pleť. V tom nám pomáhají různé kosmetické přípravky, jako jsou čistící pleťové vody, čistící krémy anebo třeba peeling. Všechny tyhle přípravky nám pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky a čistit pleť od mikrobů a bakterií. Nejběžnější a nejspíš taky nejúčinnější složkou těchto přípravků bývá kyselina salicylová, ale existují i další účinné látky, jako například retinoly nebo různá antibiotika.

Aby byla péče o pleť opravdu účinná, musí být taky pravidelná. Pleť je nutné čistit dvakrát denně, a to ráno a večer. Součástí péče o pleť je také základní hygiena, ne nadarmo nás maminky a babičky odmalička nutí pořádně si vydrhnout obličej. Moc dobře vědí, jak takové čistění naší pleti prospěje, vždyť byly také jednou v našem věku a potýkaly se s podobnými problémy jako my.

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]