Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Proč vzniká akné

Může hamburger a zkoušení z matiky za zhoršení akné?

akné a stres

Akné během života nějakým způsobem potrápí téměř každého. Všichni se ale určitě shodneme na tom, že nejhorší boje s akné jsme sváděli či stále svádíme v čase puberty a dospívání. Tohle zapeklité období, kdy si s vlastní pletí často nevíme rady, začíná u každého různě. První problémy s akné se můžou vyskytnout už v jedenácti letech a postupné odeznívání přichází až po dvacátých narozeninách.

Neviditelná hrozba

Akné nám ztrpčuje život v té nejméně vhodné době. Co může být horšího, než si naplánovat rande a ráno se před zrcadlem zhrozit při pohledu na to, co se nám přes noc stalo s pletí? Takových zážitků známe určitě všichni nespočet. Faktorů, které způsobují akné a vedou nás k záchvatům vzteku, otrávenosti, nájezdům na drogerie za účelem utratit půl kapesného za ty zaručeně „nejúčinnější“ kosmetické přípravky a jejich následné přemrštěné a často bezvýsledné aplikaci, je celá řada.Samozřejmě hlavním důvodem pro zvýšenou tvorbu akné bývá hormonální bouře, která se v nás v období dospívání odehrává. Tomu unikne jen málokdo. Jenže faktorů, kvůli kterým se s akné trápíme, je mnohem více a řadu z nich si mnohdy ani neuvědomujeme.

Pořád ve stresu

Představme si modelovou situaci. Už od pondělí se těšíme na páteční večer. Ať už nás na začátku víkendu čeká rande, pařba s kamarády nebo pokud míříme do oblíbeného klubu, chceme vždycky vypadat skvěle. Jenže v úterý se dozvíme, že nás ve čtvrtek čeká zkoušení z matiky.

Slabší počtáři propadnou panice. Ať už se ale na matiku začnou připravovat nebo nechají jen volný průběh svému géniu, jedno je jisté – čekají je alespoň dva tři dny ve stresu, ač často jen podvědomém.


Zkáza zvaná fast food

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKdyž zkoušení dopadne dobře, je třeba to náležitě oslavit, když dopadne nevalně, je třeba si něčím zlepšit náladu. A tak se ve čtvrtek večer před kinem vyrazí s kamarády na nějaké to meníčko do mekáče. A rázem už jsou na světě dva zatraceně silné důvody, kvůli kterým se v pátek probudíme s akné, kterého se do večera budeme jen těžko zbavovat.

Tvorbu akné totiž ovlivňuje také naše stravování a psychické rozpoložení. Když se budeme ládovat smaženými jídly a sladkostmi, perfektní pleti jen těžko dosáhneme. Totéž platí o stresu, čím častěji se potýkáme se situacemi, ze kterých jsme na nervy, tím více se takové stavy odrazí i na kvalitě naší pleti.

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]