Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Přípravky na akné

Byznys a moderní alchymie aneb přípravky na akné

Věda už pokročila daleko, lidé si pomalu pořizují i letenky na Mars a díky zázrakům medicíny to vypadá, že brzy se stáří začne odkládat na neurčito, jenže zatímco věda bojuje s velkými úkoly a dává si vysoké cíle, přehlíží menší, ale o tom otravnější každodenní problémy běžné populace. Kdy už konečně někdo objeví nějaký zázračný přípravek proti akné?

přípravky na aknéNení toho trochu moc?

S akné se potýká každá generace, a to hlavně v posledních desetiletích, kdy je kladen takový důraz na vnější krásu. Každá generace proti akné bojovala jinak a s léty se na trhu objevovaly lepší a účinnější přípravky. Mít na výběr z mnoha přípravků od spousty firem je super, člověk si může vybrat opravdu přípravek šitý na míru. Nebo ne?

Jasně, výběr je fakt široký, sortimentem přípravků proti akné se může pochlubit skoro každá kosmetická firma. Jenže otázkou je, jestli jsou všechny výrobky opravdu tak kvalitní. A v čem se od sebe vlastně navzájem liší? Zářivé reklamy jsou jedna věc a opravdové účinky zase druhá.

Spousta firem navíc prodává prakticky stejné výrobky ve více podobách, a to nejen v rámci jedné firmy, ale i mezi firmami navzájem. Většina výrobců přípravků proti akné sází na stejné karty. Hlavní a nejčastější složkou přípravků proti akné tak bývá kyselina salicylová, popřípadě retinoidy nebo kyselina azelainová. Častý je také obsah tea tree oil a pantenolu, oba mají léčivé i hojivé účinky na pleť.

Takže do čeho jít?

přípravky na akné 2Když to teda shrneme, není potřeba nad výběrem kosmetických přípravků proti akné zas tolik bloumat. Nejdůležitější je složení a použité technologie. Na každém výrobku by mělo být složení uvedeno, takže tomu opravdu věnujte pozornost. Když budete spokojeni se složením, stačí si vybrat z několika základních forem, ve kterých jsou výrobky proti akné k dostání.

Nejčastěji se nabízí různé čistící gely a čistící pleťové vody, krémy proti akné, pleťové masky a čím dál tím oblíbenější jsou malé tubičky nebo tyčinky s gelem, které velice rychle šetrně působí přímo na nejhůř postižených místech.

Při nákupu přípravků proti akné je každopádně vždycky dobré důkladně si zjistit složení a klidně i účinky jednotlivých složek. Další výběr záleží jak na typu a míře akné, tak i na tom, co zkrátka komu vyhovuje. Je jasné, že kluci dají přednost třeba krému proti akné, než aby večer vysedávali u počítače s pleťovou maskou. I když koneckonců, proč ne !

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]