Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Podzimní prázdniny s krásnou pletí

Jak strávíte zbytek podzimních  prázdnin?

Od pátku se všichni školou povinní mohou těšit z dlouho očekávaných podzimních prázdnin.

A už jsou konečně tu! Co s volným časem? Doma je nuda a nemáš do čeho píchnout? Máme pro tebe pár rad a tipů co můžeš podniknout spolu s partou kámošů!

Jsi milovník hor a svahů? Co takhle vyzkoušet čerstvě zasněžené sjezdovky v alpách například v Itálii? Mrkni na net a za super cenu strávíš podzimní prázdniny na horách s kámošema! Pokud máš rád naopak kulturu, mrkni do kulturního přehledu a obejdi pár super výstav! Na Pražském hradě je stálá expozice obrazárny, plus novinky najdeš na stránkách Pražského hradu. Tak neváhej a obohať svoji kulturní vložku a vyraž  na hrad!

Trápí tě však i o prázdninách akné? Udělej si den relaxace a pečuj o sebe!  Pusť si film a k tomu si udělej heřmánkovou masku, která ti pročistí a uklidní pleť.

Příprava:

100 g sušeného květu heřmánku zaliješ množstvím vařící vody, až se utvoří kašička, kterou pak necháš ještě asi 10 minut odstát. Pak kašičku nandáš na víckrát přeloženou gázu a přikryješ jí tvář i krk. Necháš ji působit zhruba 20 minut a pak pokožku umyješ vlažným heřmánkovým odvarem nebo převařenou vodou.

Pozitiva:  Maska bude mít pro tebe uklidňující, čistící, protizánětlivé a hojivé účinky.

A v případě, že nemáš dostatečné zásoby heřmánku,  nebo čas na přípravu „domácí masky“, podívej se blíže na tu naši, ta je již hotová a bez zbytečné námahy  http://jaksezbavitakne.cz/produkty/pletova-maska-na-akne/.

Tak vzhůru do toho ať máš prázdniny plné skvělých zážitků!

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]