Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Plesová sezona bez akné

Plesová sezona je v plném proudu!

Plesová sezona bez akne

Buďte hvězdou večera

Klíčovou otázkou při přípravě na ples samozřejmě zůstává co na sebe. Záleží samozřejmě na příležitosti a druhu plesu, ale pravidla jsou v současnosti už značně rozvolněná a záleží tak na vlastním vkusu a pohodlí každého. Samozřejmě se na ples nevyráží v odrbaných džínách a tričku, ale střih, barva a délka šatů nebo obleku zůstává na vlastním rozhodnutí. Šaty sice dělají člověka, ale ani v tom nejlepším modelu, s nejkrásnějšími botami a perfektně sladěnými doplňky nemusí člověk vypadat podle svých představ.

V zimním období totiž lidé často více než jindy zápolí s akné. Nedostatek slunce, menší množství ovoce a zeleniny, následky vánočních tučných jídel, to vše vede k tomu, že když plesová sezona vrcholí, my kromě oblečení řešíme, jak se zbavit akné.

K tomu, abyste na plese opravdu zazářili, vyladěná garderoba prostě nestačí. Důležité je, aby člověk zapůsobil jako osobnost, a toho dosáhneme jedině tehdy, když se cítíme dobře a sami se sebou spokojení. Krásná a čistá pleť je neoddělitelnou součástí takového pocitu. Nic totiž neokouzlí tak snadno, jako opravdu jasný a čistý obličej.

Jak tedy perfektní pleti v rozmrzelém lednovém počasí dosáhnout? Zkusit využít každý paprsek slunce, jíst hodně ovoce a zeleniny a omezit tučná a mastná jídla. Ačkoli to v plesové sezoně nezní úplně reálně, je taky dobré omezit alkohol a vyhnout se zakouřenému prostředí. Další užitečné rady, jak na akné, najdete na www.jaksezbavitakne.cz. Kromě zajímavých tipů na přírodní a domácí léčbu akné zde najdete taky kvalitní a prověřenou kosmetiku.

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]