Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Pět vitamínových tipů

5 vitamínových tipů, které zachrání vaši pleť po zimě!

5 vitaminovych tipu jaksezbavitakne

Nastartujte svou pleť na jarní sezónu!

     Po zimě vaše pleť potřebuje vitamíny víc, než kdykoliv jindy. Tady je pět přírodních a osvědčených tipů, jak vrátit pleti ztracenou energii a pružnost:

1. Jogurt a vlašské ořechy
Abyste vytvořili domácí peelingovou masku, smíchejte půl kelímku bílého jogurtu (čím hustší, tím lepší) se dvěma lžičkami mletých vlašských ořechů. Směs naneste na obličej jako pleťovou masku a nechte 15 minut působit, potom omyjte vlažnou vodou. Vaše pleť bude hladká a jemná.

2. Dýně a jablka
Tahle pleťová maska dokonale oživí unavenou pleť. V mixéru rozmixujte dvě střední jablka, jednu střední máslovou dýni nakrájenou na kostičky a lžíci medu. Vzniklou pastu potom aplikujte na obličej jako pleťovou masku a nechte 20 minut účinkovat. Vaše pleť bude jasnější, pevnější a pružnější!

 3. Jahody se smetanou
Pleť po zimě vypadá někdy jako bez života. Energii ji zaručeně vrátí jahody! Rozmačkejte v misce 5 až 6 jahod a přidejte trochu zakysané smetany. Naneste na pleť, nechte působit 15 minut a potom omyjte vlažnou vodou. Vaší pleti maska vrátí zdravou barvu.

4. Červený grep a okurka
Tohle je naprostá vitamínová bomba, za kterou vám vaše pleť poděkuje! Rozmixujte jeden červený grepfruit s menší okurkou. Pokud bude směs hodně tekutá, odlijte přebytečnou šťávu do skleničky a vypijte ji, ať dodáte pleti energii i zevnitř. Směs grepu a okurky naneste na obličej (pozor na oči, grep štípe) a po dvaceti minutách omyjte. Vaše pleť zapomene, že vůbec byla zima!

5.  Citron s medem
Tenhle tip je super nejen pro dodání energie pleti, ale také na stažení pórů při potížích s akné. Šťávu z jednoho citronu smíchejte se lžící medu a lžící tvarohu. Naneste na obličej a nechte 20 minut působit. Po omytí bude pleť výrazně pevnější, citron navíc pomáhá regeneraci a dodá pleti svěžest.

Krásný první jarní den a svěží pleť přeje tým Jaksezbavitakne.cz 🙂

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]