Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Novoroční předsevzetí 2014

Umíte dodržet novoroční předsevzetí?

… déle než týden?

Novorocni predsevzeti v boji proti akné

Nový rok sebou vždy přináší i spoustu slibů. Spoustu z nich vyprovokuje i doznívající vánoční atmosféra. S plnými břichy kapra, bramborového salátu a hromady cukroví se po hlavě a bez rozmyslu vrháme do více než odvážných předsevzetí typu „budu hubnout“, „začnu cvičit“ nebo alespoň „nebudu se tolik cpát“. Jak dlouho nám však naše odvaha a odhodlání vydrží? Moc dlouho to nebývá.

Proč se nám nedaří naše novoroční sliby dodržet? Možná proto, že ta vánoční atmosféra, kdy člověk věří na kouzla a zázraky opravdu v prvním lednovém týdnu vymizí. Možná také proto, že se opět naplno rozeběhne pracovní a školní kolotoč a člověk si uvědomí, že na to cvičení a hubnutí nemá ani čas (oblíbená výmluva) ani náladu (nikoli výmluva, ale krutá realita).

Problém taky může být v tom, že naše předsevzetí jsou příliš velká, vytyčíme si zkrátka větší cíl, než jakého jsme schopni dosáhnout a nezdar nás potom zklame a odradí. Důvodem neúspěchu může být také to, že jsme na to sami. Vždycky je na plnění takových předsevzetí lepší mít parťáka, kamarádku, která do boje s vůlí vyrazí taky anebo alespoň účinné zbraně, které v takovém boji lze použít.

Hubnutí a cvičení jsou zřejmě nejběžnější druhy předsevzetí. Někdo se však v novém roce může rozhodnout skoncovat například s akné. Vánoční svátky totiž naší pleti také nijak zvlášť neprospívají. Mastná jídla, haldy sladkostí, předvánoční stres, to všechno se na naší pleti projeví. S akné můžeme zabojovat různými způsoby, jedno je však jisté, i v tomhle boji je dobré mít někoho, s kým je možné se podělit o zkušenosti a ani v tomhle případě se boj s mastnou pletí neobejde bez účinných zbraní. Nejen účinné přípravky, ale také mnoho cenných rad můžete najít na našem webu.

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]