Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Mikuláš bez akné!

 

Podzim utekl jako voda a už se blíží pomalu svátek sv. Mikuláše a s ním i Vánoce. Dne 6. prosince je totiž oslava svátku svatého Mikuláše z Myry, který se stal i pozdější inspirací pro vytvoření americké mýtické postavy Santa Clause! Svátek je spojen s rozdáváním dárků dětem (obvykle v předvečer 5. prosince), štědrostí a lásky.

A co z toho plyne pro tebe?

Udělej si na svatého Mikuláše pohodu a buď se svými přáteli! Pokud nemáš žádné plány ani nápady, převlečte se s kamarády do kostýmů anděla, čerta a Mikuláše a udělejte tak radost několika stovkám dětí! Vrať se tak zpátky do svého dětství a užívej si chvilky radosti a bez starostí!

Pokud chceš být raději sám/a doma, a věnovat se jenom sobě, máme pro tebe skvělý tip na vánoční masku z jablek, která ti pomůže pročistit pleť!:

Jablečná maska:

Na tuto masku potřebuješ: jedno menší jablko, jedno balení vysokotučné smetany (více jak 36% tuku) a polívkovou lžíci olivového oleje.

Příprava a použití: Jablko oloupej a nastrouhej najemno. Nyní přidej zbylé dvě ingredience a směs v míse pořádně rozmíchej. Tuto masku jemně nanášej na čerstvě ošetřenou pleť a nech ji působit dvacet minut. Pak ji smyj vlažnou vodou a lehce vysuš ručníkem. Nakonec na pleť aplikuj hydratační krém.

Jablka obsahují spoustu kyselinky glykolové, která v kombinaci s nastrouhanými kousky odstraňují mrtvé buňky a zanechají tvoji pleť svěží. Navíc je tato maska také účinná prevence proti vzniku jizev z akné! Smetana a olivový olej tvoji pleť zvláční a také hydratují.

Pokud chceš svou pleť udržet trvale zdravou a zbavit se akné dlouhodobě, základem by měla být kvalitní a pravidelná péče. Můžeš se nechat inspirovat rady a tipy na našich stránkách .

Přejeme ti krásné prožití sv. Mikuláše a především, zdravou pleť bez akné  !

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]