Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Martin na bílém koni nebo pleť bez akné?

 

 

Snih_akne_martinMartin na bílém koni nebo pleť bez akné?

Podle pověstí je datum 11. Listopadu významným dnem pro začátek zimy. 11. Listopadu má totiž „přijet“ sv. Martin na bílém koni a spolu s ním i sníh. Tento rok to, ale už nejspíš Martin nestihne, ale i tak budeme doufat, že budou Bílé Vánoce!

Každopádně odpověď na druhou otázku je jasná – pleť bez akné!

Chceš se vyhnout akné nebo se ho úplně zbavit? Máme pro tebe pár rad a tipů jak se zbavit akné. To nejdůležitější je však na tobě – a to správně si rozvrhnout čas, aby ses tak mohl/mohla vyhnout stresu, z toho když děláš věci na poslední chvíli. Hlavním spouštěčem akné je totiž stres a úzkost! Udělej si naopak radost a kup si něco hezkého na sebe, nebo něco ,co máš rád/ráda! Možná už také začni přemýšlet i o vánočních dárcích, ať pak nemáš „honičku“ po nákupních centrech 23. Prosince! Každopádně máme pro tebe krátké shrnutí, co vše bys měl/měla vědět k tomu, aby ses zbavil/zbavila akné!

1)Jez pravidelně a zdravě!

Nestíháš, jsi ve stresu a nejrychlejší způsob, jak se levně najíst je fastfood? Pamatuješ jsi „jste to, co jíte?“ V tomhle případě to opravdu platí, protože stres a nezdravá strava mohou být opravdu hlavními příčinami akné. Navíc nedostáváš potřebné živiny pro rozvoj ducha a těla, takže se může navíc také zhoršit tvůj zdravotní stav. Takže by se na tvém jídelníčku rozhodně měla objevit porce zeleniny a ovoce na každý den!

2)Buď pozitivní!

Pokus se řešit méně starostí, i když je to někdy asi velmi těžké. Je dokázáno, že opravdu platí zdravý duch ve zdravém těle!

3)pohybem ku zdraví!

Aby ses udržel/a ve formě, cvič alespoň půl hodinky každý den, vyplaví se z tvého těla potřebné endorfiny, které vedou k pocitu „štěstí“ a úlevy. Z těla se také současně vyplaví škodlivé látky, které mohou také být příčinou akné.

Držíme ti palce ve zvládnutí boje proti akné! Pokud se chceš svého problému zbavit co nejrychleji a bez zbytečného trápení , projdi si  naše stránky.

Tak krásné pleti zdar!

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]