Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Neverending story aneb věčný boj s akné

Kdo si myslí, že boj s akné je jednorázová záležitost, ten se bohužel plete. Právě domněnka, že akné se lze zbavit ráz naráz a zrovna v tu chvíli, kdy nás nejvíce trápí, je jedním z hlavních problémů, kvůli kterým se boj s akné stává marným, zdlouhavým a především neúspěšným.

Nejúčinnější léčba akné

Více informací

akne a jídloJde proti akné zvítězit bez boje?

Nejlepší způsob, jak řešit problémy s akné, je prevence. Když předejdeme vzniku akné, pomyslně nad ním zvítězíme v podstatě bez boje. K tomu, abychom vzniku akné předešli, nám mohou posloužit různé přípravky, ale také zdravý životní styl a životospráva.

Více informací

Kdy, proč, jak a co aneb jakou kosmetiku proti akné zvolit

Jak už bylo popsáno ve článku "přípravky na akné", nejrůznějších výrobků na akné existuje fakt hodně. Ujasnili jsme si, proč je důležité si všímat složení těchto výrobků a čemu věnovat víc pozornosti. Jenže vzhledem k tomu, kolik různých přípravků dnešní trh nabízí, je určitě dobré si taky ujasnit, jakou formu přípravku zvolit a proč.

Pomáhat a chránit, čistit a hojit

Více informací

akne-salicyum

Možnosti lokální léčby akné

V tomto článku se blíže seznámíme s možnostmi lokální léčby. Lokální léčba akné nám přináší několik výhod. Je to hlavně snadná aplikace léčivého přípravku na postiženou kůži a lokální působení léčivých látek minimem nežádoucích účinků. Jedny z opravdu nejúčinnějších přípravků pro boj s akné jsou rozhodně ty, které obsahují kyselinu salicylovou. Ta pomáhá čistit pleť a zároveň odstraňovat odumřelé buňky z povrchu pokožky. Většina přípravků, ve kterých najdeme kyselinu salicylovou, obsahují ještě další hojivé látky, které napomáhají hojení pleti.

Více informací

Když už na léčbu akné sami nestačíme
Pro někoho je akné jen drobná nepříjemnost, pro někoho se toto onemocnění může stát prokletím. Z toho také vyplývá, že zatímco někomu stačí jen pravidelně čistit pleť a občas použít nějaký přípravek například s obsahem kyseliny salicylové, jiní se musí uchýlit i k jiným formám léčby, protože vlastní péče prostě nestačí.

Více informací

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]