Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Léčba akné laserem

Ve velmi složitých situacích, kdy klasické metody léčení akné pomocí dermatologických přípravků již nezabírají nebo se akné vyvine do velmi komplikovaných forem, můžeme přistoupit k léčbě akné pomocí laseru. Laserem můžeme léčit probíhající akné nebo můžeme upravovat výsledné stavy po prodělaném aknózním onemocnění. Při léčbě aktivních forem akné se nejčastěji používá smoothbeam laser, zatímco při ošetření jizviček se používá převážně odpařovací laser nebo laser pracující s oxidem uhličitým.

Dříve, než začneme uvažovat o podstoupení léčebného procesu pomocí laseru si musíme uvědomit, že tento zákrok není hrazen zdravotními pojišťovnami, ale hradí si ho pacient sám. Dále si musíme uvědomit, že se nejedná o jednorázový zákrok, ale že zákroky musíme minimálně několikrát opakovat, abychom dosáhli tíženého cíle a akné se nám znovu neobjevilo.

Pro léčbu probíhajícího akné volíme často nízkovýkonné lasery. Díky ozáření dochází u probíhajícího akné k potlačení zánětlivé složky, k redukci počtu mikrobů a také k prevenci vzniku atrofických jizev. Často se doporučuje připojit k laserové terapii také terapii užívající lokální dermatologické přípravky. Pro úpravu jizev v oblasti obličeje jsou určeny brusné lasery. Při tomto zákroku je nutné buď lokální umrtvení, nebo celková anestezie. Hojení po zákroku trvá od 4 do 12 týdnů a pacient musí používat ochranu pokožky před slunečním zářením.

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]