Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Kosmetika proti akné

Kdy, proč, jak a co aneb jakou kosmetiku proti akné zvolit

Jak už bylo popsáno ve článku „přípravky na akné“, nejrůznějších výrobků na akné existuje fakt hodně. Ujasnili jsme si, proč je důležité si všímat složení těchto výrobků a čemu věnovat víc pozornosti. Jenže vzhledem k tomu, kolik různých přípravků dnešní trh nabízí, je určitě dobré si taky ujasnit, jakou formu přípravku zvolit a proč.

Pomáhat a chránit, čistit a hojit

Mezi jedny z nejoblíbenějších výrobků patří pleťové čistící gely a vody. Ty většinou zvládnou pleť nejen důkladně vyčistit od mikrobů a bakterií, ale také mohou aktivovat ochranné mechanismy pleti. Dokážou pleť osvěžit a slouží preventivně proti vzniku černých teček. Mimo to také zbavují pokožku odumřelých kožních buněk, které při nahromadění způsobují akné.Další dobrou vychytávkou je krém proti akné. Ten pleť také vyčistí od nečistot a odumřelých buněk, navíc ji také hydratuje, což znamená, že pleť díky tomu vypadá pevná a svěží a ne jako po několikadenním tahu. Krém taky zatočí s bakteriemi a reguluje kožní maz, takže se pleť tolik neleskne.

akne-maskaTrochu jako mimozemšťan

No jo, když se řekne pleťová maska, většina z nás si představí nějakou z našich tetiček, v županu, s ručníkem na hlavě, obličej pokrytý neznámou barevnou hmotou a nejlíp ještě s kolečky okurky na očích. Jenže pleťová maska není zas tak špatná, vlastně není vůbec špatná, ale naopak dost užitečná.

Pleťové masky proti akné regulují produkci nadbytečného kožního mazu a pokožku čistí opravdu do hloubky. Dokáže zbavit pleť odumřelých buněk, nečistot a i toxinů, které pronikají hluboko do pórů. Pleť je po použití masky vyhlazená a hydratovaná, takže působí skvěle svěžím dojmem a na první pohled zdravě. A to přece stojí za to, vypadat večer na chvíli s maskou na obličeji jako mimozemšťan. U vysedávání u počítače nás stejně nikdo nevidí, ne?

Zhuštěné účinky

Fakt výborně účinkují různé tubičky nebo tyčinky s gelovými koncentráty. Většinou působí velice rychle a přímo na těch nejhorších místech. Jsou to takové přípravky poslední záchrany, když si najednou před odchodem z domu všimneme nějakého bleskově vzniklého pupínku, můžeme ho skoro stejnou rychlostí zase zlikvidovat. Gelový koncentrát čistí do hlouby, tlumí zánět v postiženém místě a taky bojuje proti zarudnutí, kvůli kterému bývá akné viditelné.

Takže abychom odpověděli na otázky v titulku. KDY používat přípravky proti akné? Nejlépe pořád, prevence je důležitá. PROČ používat tyto přípravky? Abychom se zbavili akné nebo předešli jeho vzniku. JAK je používat? No nejlépe podle návodu na obalu. Jo a CO vlastně používat? Tak to jsme si řekli v předchozích odstavcích.

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]