Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Jak se účinně zbavit akné

Jak se zbavit akné je jeden z nejčastějších dotazů dospívající mládeže.

Víte, že být teenager patří mezi jeden z nejrizikovějších faktorů pro tvorbu akné?

jak se zbavit akneDle dostupné statistiky téměř 85 procent všech lidí mělo nebo má v období svého života akné, nejčastěji na obličeji, hrudníku a zad.

Způsobů, jak zatočit s akné, je naštěstí celá řada. Způsob léčby akné je určitě dobré vybrat podle závažnosti a typu akné. Řešení se nabízí široká škála, a to od základních a relativně jednoduchých metod jak se zbavit akné přes užívání různých léků až po laserový zákrok.

Jak se účinně zbavit akné je jen na nás

Takže co tedy můžeme pro boj s akné udělat my sami? Určitě nejjednodušší a nejdostupnější způsob, jak se účinně zbavit akné, je něco, čemu se říká místní léčba. Ta většinou stačí na mírnější formy akné nebo se hodí jako doplňková léčba jiných léčebných přípravků.

Celkově nejoblíbenější jsou přípravky, které obsahují kyselinu salicylovou, takže pokud ve své sbírce kosmetických pomocníků něco podobného ještě nemáš, určitě se po nějakém takovém výrobku poohlédni. Kyselina salicylová je v boji proti akné fakt spolehlivá zbraň.

Kyselina salicylová pomáhá čistit pleť a odstraňovat odumřelé buňky, což je pro léčbu nejdůležitější. Nové technologie, které jsou využívány při výrobě některých přípravku umocňují účinnost kyseliny salicylové a přispívají k vyšší efektivnosti takového přípravku. Důležité je, aby přípravek obsahující tuto kyselinu měl ve svém složení navíc i další látky, které napomáhají k celkovému hojení pleti.

Další alternativy jak se zbavit akné

Dalším šikovným řešením jsou přípravky s obsahem retinoidů, které umí zatočit se zrohovatělými buňkami kůže, kvůli kterým akné tak často vzniká. Retinoidy sice po použití na chvíli způsobí nepříjemné pálení kůže, není to však žádná alergie, ale normální reakce kůže, která rychle zmizí.

Když už kosmetika na akné nestačí, můžeme se vydat do lékárny pro lokální antibiotika. To jsou taková antibiotika, která používáme přímo na postižená místa pleti. Jenže antibiotika už se mohou míjet účinkem. Všichni jsme totiž tak prosáklí antibiotiky, která do nás doktoři cpou častěji, než je nutné, že si naše těla na účinky antibiotik vypěstovala odolnost.

Jednou z dalších odpovědí na otázku jak se zbavit akné je i kyselina azelainová, která má protizánětlivé účinky a navíc ničí mikroby. Běžně se tato látka velice dobře snáší, jenže její nevýhodou bývá pomalý nástup účinku.

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]