Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Víte, jakou formou akné trpíte a jaké faktory se podílí na vzniku tohoto akné?
Víte, že na vzniku akné se podílejí jak vnitřní tak i vnější faktory a podle jejich převahy existuje několik forem akné?

Nabízíme Vám rychlý  přehled existujících forem akné a období jejich výskytu.

Více informací

I přes skutečnost, že nejvíce postiženými akné bývají jedinci v období dospívání, se s akné můžeme setkat i u dospělé populace. Akné se u dospělé populace může projevovat stejně jako u mladistvých – otevřené nebo uzavřené komedony, neštovičky, pupínky, ovšem velmi často se u dospělých objevují zarudlé, tužší uzlíčky, které bývají zanořeny hlouběji v kůži a nemají tendenci se vyvíjet v neštovičky. Častěji bývají akné postiženy ženy než muži a to bez ohledu na tom, jak se akné projevovalo v období puberty. Na vzniku akné se u dospělé populace může podílet velké množství jak zevních tak i vnitřních faktorů. Akné se může u žen projevit v situacích, kdy dochází významněji k změně hladiny hormonů v krevním oběhu ženy. Mezi takové situace patří období menstruace, těhotenství nebo období menopauzy. Dále se na vzniku akné mohou podílet léky, které jedinci užívají, kosmetické přípravky, které mohou zvyšovat tvorbu komedontů, čisticí prostředky, nadměrné vystavování pokožky slunečnímu záření, potraviny a nemalou roli hraje i psychické rozpoložení jednotlivce.

Více informací

akne na zádech 2Když se řekne akné, většina lidí si vybaví pupínky na obličeji. Jenže akné je mnohem protivnější a může být ledaskde, třeba i na zádech. Spodní část krku, ramena a horní část zad, i to jsou místa, kde se těm zatraceným pupínkům daří. Důvodem je fakt, že právě na těchto místech se nachází opravdu velké množství mazových žlázek, ty produkují kvůli měnící se hladině hormonů v období dospívání více mazu a tím zvyšují pravděpodobnost vzniku akné.

Více informací

akne_tehotenstviTěhotenství bývá jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. V tomto období dochází k mnohým fyziologickým změnám. Kromě zvýšení objemu krevního oběhu a zvýšení hmotnosti, dochází v těle ženy také k hormonálním změnám. Tyto hormonální změny mohou u některých žen zapříčinit zhoršení stavu pokožky nebo paradoxně mohou kondici ženské pleti zlepšit. Zvýšení hladiny androgenů vyvolá změny mazových žláz, které se posléze zvětší a produkují zvýšené množství mazu. Někdy mohou staré buňky pokožky zablokovat vyústění mazové žlázy a dochází tak k hromadění mazu v mazové žlázce. Takovéto prostředí je ideální pro množení bakterií, které následně mohou vyvolat zánětlivou reakci a vzniku akné. Nejčastěji bývají těhotenským akné postiženy části obličeje, dekoltu a horní část zad.

Více informací

novorozenecké aknéI přes skutečnost, že nejčastěji postiženou skupinou trpící akné bývají mladiství ve věku 15 až 22 let, se s projevy akné můžeme setkat i u novorozenců. Za vznik akné mohou stejně jako u dospívajících hormony, které však nepochází z těla novorozence, ale přestupují v průběhu těhotenství přes placentu z krevního oběhu matky do krevního oběhu plodu. Akné se začíná projevovat mezi 2. až 4. týdnem po narození a častěji postiženými bývají chlapci než děvčata. Novorozenecké akné se nejčastěji projevuje černými tečkami na tváři tzv. komedony, které se tvoří v situaci, kdy dojde k uzavření mazové žlázy zrohovatělými buňkami a maz produkovaný žlázkou nemůže volně z kanálku unikat.

Více informací

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]