Internetový obchod: Jak se zbavit akné
Název společnosti: Apolima, s.r.o
Högerova 1098/15
152 00 Praha 5
+420 724 395 356
info@jaksezbavitakne.cz
IČ: 01977652
DIČ: CZ01977652
Bankovní spojení: 878999/5500
Zapsáno Městský soud v Praze oddíl C, vložka 215535
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
KONTAKT

Akné v těhotenství

akne_tehotenstviTěhotenství bývá jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. V tomto období dochází k mnohým fyziologickým změnám. Kromě zvýšení objemu krevního oběhu a zvýšení hmotnosti, dochází v těle ženy také k hormonálním změnám. Tyto hormonální změny mohou u některých žen zapříčinit zhoršení stavu pokožky nebo paradoxně mohou kondici ženské pleti zlepšit. Zvýšení hladiny androgenů vyvolá změny mazových žláz, které se posléze zvětší a produkují zvýšené množství mazu. Někdy mohou staré buňky pokožky zablokovat vyústění mazové žlázy a dochází tak k hromadění mazu v mazové žlázce. Takovéto prostředí je ideální pro množení bakterií, které následně mohou vyvolat zánětlivou reakci a vzniku akné. Nejčastěji bývají těhotenským akné postiženy části obličeje, dekoltu a horní část zad.

Ženám, u kterých se objeví těhotenské akné lze doporučit dostatečný denní příjem tekutin, protože voda odvádí z pokožky toxiny a produkty metabolismy. Dále mohou ženy používat pleťové vody, ovšem i tady časté používání může paradoxně zhoršit projevy akné. Ženy mohou používat přípravky s obsahem tea tree oleje pro jeho antibakteriální účinek. Pokud akné přetrvává nebo se jeho projevy zhorší, mohou se v některých případech použít k místní terapii přípravky obsahující antibiotika. Ovšem v takových případech by měly ženy konzultovat léčbu s dermatologem, gynekologem nebo praktickým lékařem. U většiny žen dochází po porodu k zlepšení stavu pleti. Projevy akné v těhotenství bývají často ovlivněny genetickou informací, tudíž pokud chcete vědět, zda je u vás větší předpoklad vzniku akné, zeptejte se svých matek, zda ony trpěly akné v těhotenství.

Otestuj nové kosmetické přípravky na akné řady NovaClear a poděl se s námi o svůj názor.
Podmínkou účasti v testu našich přípravkůje Tvůj názor na ně. Zašli ho nejpozději do 30 dnů od obdržení zásilky. Pro přihlášení do testu musíš být našim fanouškem na Facebooku.
Nabídka je omezena do vyčerpání zásob vzorků a platí pro každého čtvrtého zájemce v termínu od 25.9.2013.
[contact-form-7 id="283" title="Testerky"]